Najlepsze domki ogrodowe

feber, domek dla dzieci, pałac księżniczki, super palace, brykacze.pl

Sezon powoli się zbliża, więc już teraz warto zrobić rozpoznanie. Które ogrodowe domki dla dzieci są najlepsze? Odpowiadamy na to pytanie.

Coraz więcej producentów idzie w stronę zabawek ogrodowych, w tym domków. Jest to związane z tym, że każdy rodzic posiadający ogród, pragnie przeznaczyć jego część na przepiękny plac zabaw dla swoich ukochanych pociech.

FEBER

Ogromny pałac księżniczki Super Palace

Cudowny domek dla dzieci, który imituje najprawdziwszy pałac księżniczki! Ma przepiękne, dziewczęce kolory, strzeliste wieże z chorągiewkami, oraz prawdziwą kołatkę do drzwi – taką jak w prawdziwych zamkach i pałacach. Materiał z którego wykonano pałac, wykonany został z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne.

feber, domek dla dzieci, pałac księżniczki, super palace, brykacze.pl

KIDKRAFT

Drewniany domek ogrodowy Seaside Cottage + BIG Ogrodowa Fontanna Gratis

Jedyny drewniany domek w tym zestawieniu. Świetnie odzwierciedla wygląd prawdziwego domku, dzięki czemu dzieci mają zapewnioną pełną immersję. Jest duży, posiada ruchome elementy, dzwonek do drzwi, wiatrowskaz, i zegar.

drewniany domek dla dzieci, ogrodowy, kidkraft, amerykański, seaside cottage, brykacze.pl

INJUSA

Zestaw Injusa domek Edukacyjny nauka języków ogrodowy + chicco edukacyjne biurko z tablicą i krzesełkiem

Jedyny w swoim rodzaju ogrodowy domek dla dzieci, do którego dołączana jest aplikacja na smartfona, służąca do nauki języków. Do wyboru język angielski, hiszpański i francuski. Posiada powłokę anti-uv, która chroni przez słońcem.

injusa, edukacyjny domek dla dzieci, interaktywny, aplikacja, school house, brykacze.pl

 

SMOBY

Domek Ogrodowy Friends z dzwonkiem i kuchnią

Przepiękny, kolorowy domek dla dzieci Friends, który nie tylko jest śliczny i pojemny, ale również posiada kuchnię letnią, oraz piknikowy stolik z ławeczkami. Żadne dziecko nie będzie mogło mu się oprzeć!

smoby, domek ogrodowy friends, kuchnia letnia, stolik piknikowy, brykacze.pl

Domek na Palach plac zabaw zjeżdżalnia 150 cm.

Cudowny ogrodowy domek dla dzieci, który jest inny, niż inne! Ustawiony jest na wysokich palach, a wchodzi się do niego po drabince. Oprócz domku, z platformy można również wejść na zjeżdżalnię o długości 150 cm!

smoby, domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek na palach, zjeżdżalnia, plac zabaw, brykacze.pl

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *