Domki ogrodowe firmy Smoby

smoby, domek ogrodowy friends, kuchnia letnia, stolik piknikowy, brykacze.pl

Zabawki ogrodowe to wspaniałe urozmaicenie zabawy naszych dzieci o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Jest to bardzo zdrowe dla maluchów, a w dodatku przynosi mnóstwo frajdy.

Okazuje się, że jedną z najpopularniejszych kategorii zabawek ogrodowych są domki dla dzieci. Nie powinno nas to dziwić – każde dziecko lubi mieć swój własny kącik, w którym może spędzać czas ze swoimi zabawkami, lub przyjaciółmi.

Plastikowe domki ogrodowe Smoby, podobnie jak inne zabawki tego producenta, charakteryzuje świetna jakość wykonania, oraz dbałość o szczegóły. Zabawki Smoby są kolorowe, śliczne i porządne.

Smoby Domek na palach ze zjeżdżalnią

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek do ogrodu, brykacze.pl

Domek na palach to cudowny domek ogrodowy umieszczony na podwyższeniu. Na platformę wchodzi się po drabince, a następnie można zjechać ze zjeżdżalni, lub wejść do domku.

Domek dla dzieci z huśtawką i zjeżdżalnią Smoby

domek ogrodowy dla dzieci, domek do ogrodu, domek dziecięcy, plastikowy domek, brykacze.pl

Ten domek ogrodowy może być równie dobrze określony jako plac zabaw dla dzieci. Posiada zjeżdżalnię, oraz przybudowaną huśtawkę, która może być zwykłą huśtawką typu deska, lub huśtawką dla maluchów – z zabezpieczeniem przed wypadnięciem.

Domek ogrodowy Smoby Nature Floralie

domek ogrodowy, plastikowy domek, domek dla dzieci, brykacze.pl, do ogrodu, smoby

Świetny ogrodowy domek dla dzieci Smoby Floralie Nature. Jest kolorowy, idealnie pasuje do każdego ogrodu, posiada zasuwane okiennice i drzwiczki. Dodatkowo przybudowana jest do niego kuchnia dla dzieci, która urozmaici zabawę.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *