Zabawkowe nowości! Marka Backyard Discovery

domek dla dzieci, domki dla dzieci, domki ogrodowe, domki do ogrodu, brykacze.pl

Zabawkowe premiery to zawsze powód do radości – zarówno dzieci, jak i rodziców! W końcu nie ma nic lepszego, niż widok dziecka, które cieszy się i bawi nowymi zabawkami. Spójrzmy na nowe domki ogrodowe amerykańskiej marki Backyard Discovery.

Drewniane domki dla dzieci Backyard Discovery

Firma Backyard Discovery to pochodzący ze Stanów Zjednoczonych producent zabawek ogrodowych z drewna. Posiadają w ofercie huśtawki, zjeżdżalnie, domki ogrodowe, oraz wiele innych wspaniałych zabawek.

Drewniany domek dla dzieci Backyard Discovery Victorian Inn

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek do ogrodu, backyard discovery, brykacze.pl

Wspaniały drewniany domek ogrodowy, który wyróżnia się kilkoma atutami. Po pierwsze, wykonany został w całości z drewna cedrowego zabezpieczonego przed promieniami UV. Dzięki temu domek jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Poza tym posiada mnóstwo atrakcji, których na próżno szukać w innych produktach tego typu. W środku jest wbudowana kuchnia dla dzieci, dzięki której można przygotowywać potrawy dla gości. Podawać je można przez okienko bistro z parapetem i ławeczką. Poza tym mamy tu doniczki z kwiatami, oraz liczne ozdoby.

Ogrodowy domek dla dzieci Backyard Discovery Wiosenny

domek ogrodowy, domek dla dzieci, drewniany domek, brykacze.pl, backyard discovery

Wspaniały ogrodowy domek dla dzieci. Został wykonany w całości z drewna cedrowego, które cechuje wytrzymałość i odporność na warunki pogodowe. Domek posiada dodatkowo całą gamę atrakcji, do których należy na przykład okienko bistro z ławeczką na zewnątrz. W środku nie zabrakło też kuchni dla dzieci, oraz akcesoriów do krojenia. Mamy tu również skrzynkę pocztową, okna na zawiasach, oraz przepiękny wygląd.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *