Zabawki ogrodowe marki Smoby

bujak dla dzieci, bujak ogrodowy, bujak podwójny, brykacze.pl, bujak smoby

Zabawki dla dzieci najwyższej klasy

Francuski producent zabawek Smoby jest znany i ceniony na całym świecie między innymi ze względu na swoje wspaniałe zabawki ogrodowe. Należą do nich bardzo rozpoznawalne plastikowe domki ogrodowe, które są kolorowe, urocze, oraz bardzo funkcjonalne, ale także zjeżdżalnie, które świetnie sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, lecz także w czterech ścianach. Producent posiada również dużo innych zabawek, takich jak piaskownice, huśtawki, bujaki itp.

Wspaniałe zabawki do ogrodu

Zabawki ogrodowe Smobiego są wykonane z lekkiego, lecz wytrzymałego tworzywa, które jest bezpieczne dla dzieci i nietoksyczne. Materiał pokryty jest również specjalną powłoką, która zabezpiecza zabawki przed promieniami słońca – dzięki temu urocze kolory nie blakną, a zabawka po latach nadal jest piękna.

Zjeżdżalnie dla dzieci – nie tylko ogrodowe!

Mała zjeżdżalnia dla dzieci Smoby XS Świnka Peppa

zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia do domu, brykacze.pl, zjeżdżalnia smoby XS, mała zjeżdżalnia dla dzieci

Świetna zabawka, która równie dobrze zdaje egzamin jako zjeżdżalnia ogrodowa, jak i domowa. Jest na tyle mała i lekka, że nie ma problemu z jej przenoszeniem i przechowywaniem, więc zabawa może trwać nawet zimą, gdy za oknem śnieg. Dodatkowym atutem jest licencja Świnka Peppa, dzięki której zabawka jest różowa, oraz posiada na ślizgu obrazek ze znanej kreskówki.

Zjeżdżalnia ogrodowa ze ślizgiem wodnym Smoby Funny

zjeżdżalnia ogrodowa, ślizg wodny, zjeżdżalnia do ogrodu, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Zjeżdżalnia ogrodowa Smoby Funny to świetny produkt, który nie dość, że posiada długi, aż 200-centymetrowy ślizg, to w dodatku ma opcję podłączenia węża ogrodowego, a tym samym wodnego ślizgu! Zabawka jest lekka i kompaktowa, a przenoszenie i przechowywanie jej nie stanowi żadnego problemu.

Domki dla dzieci

Smoby Domek na Palach

domek ogrodowy, domek na palach, domek dla dzieci, plastikowy domek, brykacze.pl, smoby

Świetny produkt, który łączy w sobie zarówno domek ogrodowy, umieszczony na wspaniałym podwyższeniu, a także zjeżdżalnię dla dzieci! Podwójna, a nawet potrójna frajda, ponieważ domek na platformie to dużo lepsza zabawa, niż zwykła chatka na ziemi, prawda? To prawie jak domek na drzewie!

Domek modułowy Smoby Neo Jura

domek dla dzieci, domek ogrodowy, plastikowy domek, brykacze.pl, domek smoby

Domek Neo Jura to wspaniała zabawka, która pozwala na spersonalizowanie według własnego pomysłu. Jest to domek modułowy, który można rozbudowywać o wybrane akcesoria i tym samym utworzyć domek swoich marzeń. Do wyboru mamy wiele dodatków, które dodają do domku świetne funkcje.

Akcesoria do domku Neo Jura

dzwonek neo jura, akcesoria neo jura, moduły neo jura, brykacze.pl, smoby
ogródek neo jura, akcesoria neo jura, moduły neo jura, brykacze.pl, smoby
kuchnia neo jura, akcesoria neo jura, kuchnia dla dzieci, moduły neo jura, brykacze.pl

Pozostałe zabawki ogrodowe Smoby

Piaskownica Smoby Motylek

piaskownica dla dzieci, piaskownica ogrodowa, piaskownica do ogrodu, piaskownica smoby, piaskownica motylek, brykacze.pl, piaskownica zamykana

Klasyczny Motylek to dobrze znana piaskownica firmy Smoby. Składająca się z dwóch komór zabawka może zostać napełniona wodą, lub piaskiem, dzięki czemu otrzymuje również funkcję baseniku. Posiada zaworki, dzięki którym można łatwo spuścić wodę, a po skończeniu zabawy, piaskownicę można zamknąć, by nie dostały się do niej zwierzęta, ani opady.

Bujak dla dzieci Smoby Piesek

bujak piesek, bujak smoby, bujak ogrodowy, bujak do ogrodu, bujak dla dzieci, bujak dwuosobowy, brykacze.pl, smoby

Prześliczny bujak dla maluchów, który świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i na dworze. Jest to idealne rozwiązanie dla dwójki rodzeństwa, ponieważ wtedy mogą bawić się razem. Bujak to fantastyczna zabawka, która rozwija błędnik i zmysł równowagi.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *